Křivoklát Děti Křivoklátska Křivoklát Křivoklát Křivoklát Křivoklát

Naši partneři


© JR

Klub maminek Želvička

Klub Želvička Klub vznikl při občanském sdružení Děti Křivoklátska v roce 2004 jako možnost pravidelného setkání maminek a nejmenších dětí. Maminky si v klubu při čaji mohou popovídat, sdělit si své zkušenosti. Děti se odreagují, získají nové kamarády, zabaví se, rozvíjí své jazykové schopnosti, pohybové dovednosti a výtvarné cítění. Želvičku navštěvují nejen rodiče a děti z Křivoklátu a Roztok, ale i z jiných obcí v našem okolí. Klub maminek Želvička se v září 2012 se připojil k Mateřskému centru Ohniváček z Městečka.

Čtvrtek 16.00 - 17.00 hod Hernička, Městečko, v budově Mateřské školy, vchod ze zadní části směrem od dětského hřiště. V herničce naleznete terapeutický bazének s míčky, stavebnice, puzzle, kočárky, auta, dětskou kuchyňku a mnoho dalších hraček. Za hezkého počasí je možné využívat venkovní hřiště u MŠ.

Aktuální informace naleznete na FCB

Pořádáme i jednorázové akce jako návštěva dopravního hřiště v Rakovníku, či Informačního a vzdělávací centra na Křivoklátě. Pořádáme i společné plavání rodičů s dětmi v tuchlovickém bazénu.


Jana Rajská, Děti Krivoklátska, z.s.